Hakkımızda

30 yıldır halı sektöründe hizmet veren Haskara Halı, yıllarca edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi birleştirerek Nazar Halı markasıyla kurumsallaşmaya giderek kendi halısını üretmeye başlamıştır. 2011 yılında İstanbul’da kurulan Nazar Halı, teknolojinin en son imkanlarıyla donatılmış uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genç ve dinamik kadrosu sayesinde, araştırmacı, sektörü ile ilgili son teknoloji ve gelişmeleri takip eden ve öncü olmayı ön plana çıkaran kimliği benimsemiştir.

Her evin vazgeçilmez bir unsuru olan, evimizin dört bir köşesinde renk ve desen çeşitliliğiyle büyük bir öneme sahip olan halı, önemli bir tasarım objesine dönüşmüştür. Nazar Halı olarak, farklı koleksiyonlar ve her bir koleksiyonda birbirinden farklı desen ve tasarım seçeneğiyle, “avangart” bir marka olarak halı dünyasındaki yerini almıştır.

Her türlü zevke hitap eden Nazar Halı, farklı ölçülerde ürettiği özgün tasarım ve koleksiyonlarıyla, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Desenlerinde geçmişten günümüze, modern ve klasik çizgilerin yer aldığı koleksiyonlarında, öncü koleksiyon anlayışını göstermektedir.

Nazar Halı markası, önce Türkiye’nin önde gelen halı markalarından biri olmak, sonra da dünya çapında sektörün önemli bir markası haline gelmek için çalışmalarına devam etmektedir. Tüketicinin beklentilerine uygun, yenilikçi, avangart ürünleriyle vazgeçilmez bir marka hedefi ile yoluna devam etmektedir.


Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız Copyright © 2014 Nazar Halı - Tüm Hakları Saklıdır.
Designed & Created by Creamum